CHUDNUTIE výživa BUNIEK

CHUDNUTIE súvisí s výživou buniek. Výživa tela a jeho buniek a jej vplyv na Vaše zdravie a váhu.

Image

"Čo je to Bunečná výživa?" . "Čo môže znamenať pre moje zdravie?" Keď si väčšina z Vás spomenie na rady o výžive, tak má tendenciu premýšľať o smerniciach vytvorených zdravotnými inštitúciami, ktoré hovoria o vyhýbaní sa prebytkom v našej strave. Tieto prebytky môžu viesť k nadváhe a tým ohroziť obehový systém, čo vedie k infarktu alebo mozgovej mŕtvici. Väčšina týchto rád má formu "nie". "Nekonzumujte toľko červeného mäsa. Nekonzumujte toľko tukov. Nekonzumujte toľko cukru, soli atď.." Aj keď sú tieto rady veľmi dobré, mnohí sa pýtajú,čo by teda mali jesť a ako si môžu byť istí, že dostávajú kompletnú základnú výživu ako vitamíny, minerály, bielkoviny a stopové prvky.

Jedno zo znepokojujúcich zistení, ktoré je nutné si uvedomiť je to, že tie isté návyky, ktoré vedú k prebytkom tukov a cholesterolu vo Vašej strave tiež spôsobujú nedostatok kľúčových živín, ktoré sú denne potrebné pre činnosť buniek. Pre správny rast a regeneráciu buniek, ich vitalitu a funkčnosť potrebujete prijímať tie správne mikroživiny. Smutná pravda je, že pre veľkú väčšinu ľudí je priemerná diéta tak trochu dvojnásobné ohrozenie zdravia, pretože obsahuje prebytky v strave, ktoré sú škodlivé a môžu viesť k chorobám. Zároveň má však telo nedostatok ostatných mikroživín, ktoré sú potrebné k udržaniu dobrej úrovne zdravia a vitality.

Bunečná výživa jednoducho znamená výživový program, ktorý je zostavený tak, že bunky v tele sú plne vyživované. Toto bunkám umožňuje rast, regeneráciu a vykonávanie svojej funkcie s najväčšou efektívnosťou. Výsledok je, že sa cítite a vyzeráte lepšie, máte lepšiu obranyschopnosť proti chorobám a tiež dokážete lepšie kontrolovať Vašu hmotnosť, pokiaľ je to potrebné. Dodanie správnej výživy je značne komplikovanejšie, než sa jednoducho vyhnúť určitým prebytkom v priemernej strave. Je to dokonca komplikovanejšie než pridanie pár vitamínov, zdravého jedla, džúsu atď..

Bunečná výživa začína používaním kompletného výživného programu, ktorý zahŕňa všetky základné mikroživiny, požívanie vyvážených jedál a vyhýbanie sa škodlivým prebytkom.

Jeden z hlavných rozdielov v bunečnej výžive je, že výnimočný výživný program je dobrý začiatok, ale skutočne len začiatok. Jednoducho len používanie dobrej výživy nespôsobí ten rozdiel, pokiaľ Vaše telo nie je schopné plne stráviť, a čo je ešte dôležitejšie, absorbovať všetky živiny.

Väčšina živín, ktoré konzumujete sú absorbované do Vášho organizmu prostredníctvom malých výbežkov (klkov) v tenkom čreve. Väčšina ľudí berie za samozrejmosť, že telo absorbuje všetko plne a efektívne. Nanešťastie je absorbovanie živín do organizmu znížené a ovplyvnené zlými stravovacími návykmi, neustálymi diétami a stresmi, ktoré tak často sprevádzajú dnešný moderný život. Mnohí sa stravujú správne, ale zďaleka nedokážu zo stravy získať jej plnú výživnú hodnotu. Jeden z veľmi dôležitých účinkov bunečnej výživy je istota, že telo absorbuje najvyšší možný rozsah výživy, ktorú dostáva.

Týmto spôsobom môžete bojovať proti niektorým škodlivým efektom, ako: zlé stravovacie návyky, stres a dokonca i menšie choroby, čím začne proces regenerácie a povzbudenia buniek správnou výživou. Ale bunečná výživa zachádza dokonca i ďalej. Dôležitá časť bunečnej výživy je skupina mikroživín a bylín, ktoré dodávajú bunkám v tele energiu, takže je ich funkcia efektívnejšia a tým prispievajú k zlepšeniu zdravia a vitality organizmu.

Náš program bunečnej výživy je nový, pretože nasleduje bežné odporúčania vo výžive, akým jedlám sa vyhnúť atď.. Poskytuje najlepšie možné byliny a mikrovýživu, ktorá je v jednoduchej a príjemnej forme na užívanie. Je tiež zostavená tak, že organizmus je schopný vstrebať všetky výživné látky, ktoré bunky môžu efektívne a kompletne využiť. Prirodzeným výsledkom tohto procesu je, že Vaše bunky sú lepšie vyživované. Ako to môžete pocítiť Vy ? Celkovým vzrastom energie, vitality a činnosti. Zároveň si môžete byť istí, že dostávate ten druh výživy, ktorý Vám pomôže s lepšou prevenciou a bojom proti chorobám.

Pre väčšinu ľudí, ktorí sa stravujú bežnou stravou, je výsledok skutočne dramatický. Môžu skutočne cítiť a vidieť ten rozdiel. Zistíte, že sa Vaše zdravie dostane na novú, vitálnejšiu úroveň. Cítite sa lepšie a plní energie a samozrejme odstraňujete si svoju nadváhu.Tieto výsledky Vás viac motivujú a tým je pre Vás jednoduchšie zostať na tomto programe, aby ste kontrolovali Vašu hmotnosť.

 

Samozrejme, dôležité je správne sa stravovať! Po zapojení sa do nášho programu na chudnutie môžete získať jedálne lístky a recepty na chudnutie

Schudnete bez tabletiek a prípravkov na chudnutie. 

SCHUDNITE ZMENOU STRAVOVANIA

Tu sa PRIHLÁSTE na CHUDNUTIE, (kliknite)

UŽ PO TÝŽDNI BUDETE MAŤ MENEJ KÍL a UŽŠÍ PÁS.

NÁVRAT NA NAJNOVŠIE ČLÁNKY O CHUDNUTÍ A STRAVOVANÍ (kliknite)

 

VYPLŇTE VŠETKY ÚDAJE

PRIHLÁŠKA NA CHUDNUTIE

REKLAMNÉ ODKAZY