CHUDNUTIE Analýza Vašej Postavy

Analýza Vašej postavy - zhodnotenie nadváhy a stavu postavy.

V prípade, že máte záujem o vypracovanie analýzy vašej postavy, vyplňte  uvedený formulár a my Vám obratom vypracujeme a emailom zašleme analýzu, ktorá individuálne priamo podľa vašej váhy, výšky, veku vygeneruje, akú máte hodnotu BMI /index pomeru svalov a tukov vo Vašom tele/, aká by mala byť Vaša ideálna váha, aká je úroveň Vášho metabolizmu, spaľovania, koľko kalórií spaľujete v pokoji a presne aké množstvo proteínu potrebujete mať zastúpené v strave, aby váš metabolizmus efektívne spaľoval tuky. Nájdete tam aj rôzne doporučenia na pohyb a lepšiu kondíciu.

Prvá hodnota v analýze je BMI.

Je to celkový ukazovateľ kondície, kde hodnota medzi 20-24 je považovaná za ideálnu váhu z hľadiska zdravia.

 Druhá hodnota je Protein faktor.

Táto hodnota je veľmi dôležitá, pretože podľa najnovších výskumov práve príjem proteínu má kľúčovú úlohu v tom, ako sa človek cíti a akú má váhu. Proteín (bielkoviny) v prvom rade vyživuje svalovú hmotu, ktorá ak je dobre vyživená, tak spaľuje oveľa viac kalórií. V praxi to znamená, že človek má lepší metabolizmus, lepšie spaľuje tuky a teda človek môže jesť viac bez toho, aby pribral.
Druhá kľúčová vec je, že dostatočné množstvo bielkovín doslova reguluje pocit hladu. Ak má človek v strave dostatok proteínu, tak mu „nasýtenosť"  zo skonzumovanej stravy  vydrží oveľa dlhšie a tým sa strácajú všetky chute na maškrtenie sladkostí alebo iných kaloricky veľmi vysokých a teda aj pre telo nevhodných potravín.

Keď sa chcete viac dozvedieť o niektorých výživových doplnkoch na chudnutie a očistu tela, kliknite TU

Poslednou hodnotou je tzv. Resting Metabolic Rate /kľudová miera metabolizmu/, čo predstavuje počet kalórii, ktoré spálite v  kľude, aj keby ste celý deň len ležal/a/.  Túto hodnotu môžete napríklad použiť na to, aby ste mal /a/ predstavu o tom, koľko kalórií môžete zjesť pre to, aby ste si váhu udržal/a/ alebo znížil/a/.

Naučíme vás JESŤ MENEJ a NEHLADOVAŤ, dostanete JEDÁLNE LÍSTKY a RECEPTY na CHUDNUTIE

S nami dokážete SCHUDNÚŤ bez TABLETIEK a PRÍPRAVKOV, bez HLADOVANIA

VYUŽITE NAJLACNEJŠIE a NAJLEPŠIE CHUDNUTIE

Tu sa PRIHLÁSTE na CHUDNUTIE s nami (kliknite)

UŽ PO TÝŽDNI BUDETE MAŤ MENEJ KÍL a UŽŠÍ PÁS.

NÁVRAT NA NAJNOVŠIE ČLÁNKY O CHUDNUTÍ A STRAVOVANÍ (kliknite)

VYPLŇTE VŠETKY ÚDAJE

PRIHLÁŠKA NA CHUDNUTIE

REKLAMNÉ ODKAZY