CHUDNUTIE - naštartovanie METABOLIZMU

Naštartovanie METABOLIZMU. Prečo schudnúť?  Trápi Vás zlý metabolizmus, spaľovanie kalórií?

Vďaka opakovaným pokusom o schudnutie a skúšaním rôznych zaručených diét dochádza k zmenám Vášho metabolizmu. Telo sa naučí šetrnosti a spaľuje stále menej „kalórií“ a pomalšie. Tento problém sa týka ľudí, ktorí za svoj život viackrát schudli a znova nabrali veľa kilogramov a „zúspornili“ si tak svoj metabolizmus.

  • Samozrejme potom je veľmi ťažké tento stav zmeniť. Radikálne znižovanie príjmu stravy nepomôže. Je dôležité sa zamerať na skladbu jedla, prijímať dostatok bielkovín a ďalších živín a predovšetkým zvýšiť pohyb. Vďaka tomu sa bude zvyšovať podiel svalovej hmoty, čo je cesta k zvýšeniu bazálneho metabolizmu.

Ako môžeme spomalený metabolizmus správne naštartovať a prinútiť ho, aby správne fungoval?

  • Začnite jesť pravidelne 5 - 6krát denne.
  • Vyberajte si hlavne jedlá s tzv. nízkou denzitou, to znamená jedlo s väčším objemom a menšou kalorickou hodnotou na 100g potraviny.
  • Obmedzte potraviny s vysokým obsahom živočíšnych tukov a nevhodných sacharidov s vysokým glykemickým indexom.
  • Doprajte si väčšie porcie (zároveň však dodržte predchádzajúce zásady) ako ste zvyknutý.
  • Vyberte si pohybovú aktivitu, pri ktorej sa vám zvýši tepová frekvencia aspoň po dobu 30 minút. Môže to byť aj rýchla chôdza.
  • Zvýšte obsah živín vo Vašej strave.

Keď sa chcete viac dozvedieť o niektorých výživových doplnkoch na chudnutie a očistu tela, kliknite TU

Chudnutie by malo byť pozitívnou zmenou životného štýlu, nie mučením a strádaním. Či už ľudí trápi vyššia hmotnosť a s tým spojené zdravotné problémy alebo neforemná postava, majú osud vo vlastných rukách.

Existuje len veľmi málo dôvodov, prečo neschudnúť. Je potrebné skúsiť to ešte raz, ale rozumne. Nepodarí sa Vám to ani za noc ani za mesiac. Musíte sa snažiť a hlavne chcieť. Práve rozhodnutie začať a vôľa vytrvať sú na ceste k štíhlejšej postave najdôležitejšie.

V dnešnej dobe nato nemusíte byť sami. Ponúkame Vám účinnú pomoc a podporu, ktorá Vám pomôže zvládnuť hlavne prvú nutnú podmienku zníženia príjmu energie vo forme kalórií, menej jesť a pritom nemať hlad. K tomu slúžia vhodné živiny, zvyšujúce pocit sýtosti a brániace poklesu metabolizmu, ku ktorému dochádza počas nevhodného a zdraviu škodiaceho chudnutia.

Naučíme vás JESŤ MENEJ a NEHLADOVAŤ, dostanete JEDÁLNE LÍSTKY a RECEPTY na CHUDNUTIE

S nami dokážete SCHUDNÚŤ bez TABLETIEK a PRÍPRAVKOV, bez HLADOVANIA

VYUŽITE NAJLACNEJŠIE a NAJLEPŠIE CHUDNUTIE

Tu sa PRIHLÁSTE na CHUDNUTIE s nami (kliknite)

UŽ PO TÝŽDNI BUDETE MAŤ MENEJ KÍL a UŽŠÍ PÁS.

NÁVRAT NA NAJNOVŠIE ČLÁNKY O CHUDNUTÍ A STRAVOVANÍ (kliknite)

 

VYPLŇTE VŠETKY ÚDAJE

PRIHLÁŠKA NA CHUDNUTIE

REKLAMNÉ ODKAZY